Hakkımızda

2005 yılında İzmir Karşıyaka’da kurulan Madde Mühendislik Doğalgaz San. Tic.Ltd.Şti bugüne kadar 25000 den fazla bireysel müşteri doğalgaz tesisat kurulumu, 5000 den fazla Apartman Kolon Tesisatı ile İzmir ve İlçelerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sonsuz müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolculukta sektörün lideri olmayı başaran firmamız bir çok marka ile bayii statüsünde çalışarak en uygun fiyatlar ile sizlere çözüm ulaştırmıştır.

Alanında uzman personelimiz ve güçlü teknik altyapımız ile doğalgaz projelerinde standartların üzerinde, profesyonel ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Zengin marka ve model çeşitliliği talep ve ihtiyacınıza uygun tüm ürünleri firmamızda bulmanız mümkündür. Uzman kadromuz, ihtiyacınıza uygun ürünün belirlenmesi ve sistemden maksimum verimin alınması için sizlere her türlü teknik bilgi ve desteği vermektedir.

Ürünün satışından projelendirme, montaj ve teslimatına kadar tüm aşamalarda hızlı ve özenli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Siparişini verdiğiniz işi taahhüt ettiğimiz sürede ve taleplerinize uygun şekilde teslim etmekteyiz.

Vizyonumuz

Kendi uzmanlık alanımızda yöntemlerini sürekli iyileştirerek ve geliştirerek, sektörün öncülüğünü yapan, İzmir’in en güvenilir ve saygın yetkili doğalgaz firması olmayı devam ettirmek .

Misyonumuz

Hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek,

Müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,

Sistemin iyileştirilmesi için katkıda bulunmak,

Rekabet gücümüzü arttırmak.

madde muhendislik kurumsal